Avea Fatura Ücreti Sorunu..

Gizem A. |

Woopsluyum 25 TL faturam 80 TL'de ek Samsung A7 telefon aldım toplam en fazla bana gelmesi gereken fatura 105 110 olması gerekirken 150-160 dan az fatura ödemiyorum bu ay numara değişikliğim oldu +15 TL oradan olsan 125 gelmesi gerekir.

Avea online işlemlerden güncel faturam 159 TL gözüküyor ben artık mantık yürütemiyorum. Ayrıca hiçbir aşma da söz konusu değil ama bu Avea neden böyle bilmiyorum Turkcell bile Platinum üyeleri benim kadar fatura ödüyor ve bir sürü önceliği oluyor gerçekten ben anlam veremiyorum artık. Taahhüdüm biter bitmez direk bu hattı iptal edip Turkcell hat alacağım.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  15:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Ağustos
  14:03

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş