Avea Fatura Ücreti!

Zeliha Ş. |

506***989 numarayı kullanırken servis sağlayıcıyı değiştirdim. Taşıma tarihi kayıtlarınızda vardır. Faturalı ve faturasız hat kullandım defalarca şikayet kaydım oldu. Çekmeyen hatta ödediğim faturalar görülecektir. 24 TL paket için her ay 28 TL ödedim çözüm olmadı. Hattı taşıdım yine kurtulamadım. Şimdi de sürekli mesaj gönderiliyor, ödenmemiş faturanız var diye.

Yetmedi oğlum aranıyor borcum için... İnanılmaz, akıl almaz bir durum. Neden taşındı hat sizce?Alınması gereken ücret için sürekli arıyorsunuz da neden faturanın düzeltilmesi için ayın 12. sinde taşımışsınız faturanızı düzelttik kalan ücret budur demiyorsunuz ki müşteri belki size birgün dönmek isterse...

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Nisan
  14:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Nisan
  09:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş