Avea Fatura Tutarını Artırdı!

Çağlar B. |

Avea nın kampanyasından olan yeni nesil 500 tarifesini 30 tl karşılığında kullanmaya başladım. yaklaşık 6 aydan fazladır faturam 30 tl gelmektedir, bu ay ise 31,5 tl gelmiştir. müşteri hizmetlerini arayıp sorduğum zaman devletin aldığı 1,5 tl özel iletişim adına alınan tutar diyor. bu tutar yaklaşık 1 yıldan fazla olarak alınmaktadır.

Avea nın yeni mi geldi aklı başına, bu durumun düzeltilmesini istiyorum. eskisi gibi faturanım 30 tl olarak düzeltilmesini istiyorum. müşteri hizmetlerini aradığım zaman güvenlikle ilgili hiç bir soru sorulmamıştır. güvenlik zayıflığından dolayı Avea yı kimseye önermeyi düşünmüyorum. inşallah güvenlik zayıflığından başıma bir kötü bir olay gelmez.

Etiketler :

Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Şubat
  17:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Şubat
  09:53

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş