26 Eylül 2013

Avea Fatura Tutarımda Belirtildiği Gibi %50 Azalma Olmadı!

Bir süre önce 12 ay taahhüt karşılığı faturamın %50 azalacağı söylendi. Ödediğim tutarı söyledim, yarısını söyledim bu şekilde mi olacak dedim ve onay aldım. Sonrasında taahhüt verdim ancak daha sonra söylendiği gibi olmadı. Sadece konuşma paketim %50'inmiş ve üstüne vergi eklenmiş.
daha sonrasında ise sorun bitmedi ve internet paketim de değişmiş. Hatta müşteri hizmetlerinin söylediğine göre zamlanmış.

Taahhüdün de yine sadece konuşma paketini içerdiğini ve diğer paketlerde ücret değişimi yapılabileceğini söylediler. Avea'nın bu şekilde küçük hesaplarla yanlış bilgilendirme yapmasını yadırgadım. Sabırsızlıkla taahhüdün dolmasını bekliyorum.

Hakan 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 26.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön