Avea Fatura Tutarımda Belirtildiği Gibi %50 Azalma Olmadı!

Hakan Y. |

Bir süre önce 12 ay taahhüt karşılığı faturamın %50 azalacağı söylendi. Ödediğim tutarı söyledim, yarısını söyledim bu şekilde mi olacak dedim ve onay aldım. Sonrasında taahhüt verdim ancak daha sonra söylendiği gibi olmadı. Sadece konuşma paketim %50'inmiş ve üstüne vergi eklenmiş.
daha sonrasında ise sorun bitmedi ve internet paketim de değişmiş. Hatta müşteri hizmetlerinin söylediğine göre zamlanmış.

Taahhüdün de yine sadece konuşma paketini içerdiğini ve diğer paketlerde ücret değişimi yapılabileceğini söylediler. Avea'nın bu şekilde küçük hesaplarla yanlış bilgilendirme yapmasını yadırgadım. Sabırsızlıkla taahhüdün dolmasını bekliyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  15:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Eylül
  09:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş