Avea Fatura Tutarı Paketime Aykırı!

Adnan Ö. |

Neden beni bulur bu işler anlamıyorum. Yoksa şirket önemsemiyor mu. 5. ve 6 . ayların faturası abone olduğum pakete uymuyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüğüm ikisi bir arada paket aboneliği 25, 00 TL iken 39, 00 TL' den faturaya yansıtılmış. Avea yaptığınız hizmetten hiç memnun değilim. Paramla hizmet alıyorum rezil oluyorum. Çok kötü bir yönetiminiz var.

Sizi hiç bir kişiye operatör olarak iyidir diye tavsiye etmeyeceğim ve de etmiyorum. Otomatik talimat verdim ve takip etmesem beni mağdur etmeye devam edeceksiniz. Herhalde benim başıma gelenler her abonenin başına da gelmiştir. lütfen sorunlara eğilin ve düzeltin haksız kazançlarınızı hak sahiplerine de iade edin bahane uydurmayın.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  14:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Adnan Ö.
  10 Temmuz
  12:19

  sorunlu bir firma. Çünkü sorunları kendi yaratarak abonesini yoluyor.Ücret ve paket aboneliğini takip etmezsen, birde otomatik ödeme talimatı verdiysen yandın.İkinci bir ücret hatası ile ilgili yaptığım başvuruya hala yanıt alamadım :(

 • 08 Temmuz
  15:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş