16 Mayıs 2013

Avea Fatura-Tarife Seçenekleri Sunmak Yerine Beklettiler!

Benim Avea'da kullandığım tarife 22 Mayıs 2013'de bitiyor.Daha sonrasında normal tarifeye geçiş olacak.Ben de ayın 8'i gibi Avea'yı aradım ve tarifem sonunda bana yeni bir tarife teklif edip etmeyeceklerini sordum.Arkadaş bana Avea'nın beni arayacağını söyledi.Bugün ayın 16'sı ve 6 gün içinde tarifem bitiyor.Ama beni Avea aramadı.

Ben başka bir operatöre geçeceğim dediğimde bana işlemlerin 1 haftayı bulabileceğini ve ayın 22'sini 1 gün bile geçse indirimsiz tarifeden 1 ay kullanmış gibi ücret kesileceğini söylediler.Beni bu güne kadar oyaladılar. Ben böyle yapacaklarını bilsem ayın 8'inde hattımı başka operatöre geçiş sağlardım.Hattımı komple kapatırım,yeni hat alırım 30 TL öderim,daha iyi.

Çağatay 27 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Çağatay19 Mayıs 2013

  19 Mayıs 2013 tarihi itbariyle müşteri hizmetlerini aradım.Avea Seç 750 tarifesi için bilgi aldım. Bir kaç gün önce aradığımda müşteri hizmetlerindeki bayan bana ücretin 25 TL + telsiz kullanım ücreti ile birlikte 26.50 TL civarı olacağını söyledi. Bugün ise başka biri 35 TL ödeyeceğimi söyledi. Her iki konuşmamda da 12 aylık taahhüt karşılığı olarak ifade etmiştim. 3-4 günde bir anda tarife fiyatı değişti. Süpersiniz.10 yıllık hattımı ve 6-7 yıllık 2.hattımı artık kapatacağım.

 • Çağatay17 Mayıs 2013

  Sayın yetkili ben zaten Avea Müşteri Hizmetleri ile çok önceden görüştüm. Benim yazdıklarımı yeniden (dikkatlice) okuyunuz.Bana ulaşmadığınız takdirde hattımı iptal ediyorum.Bilginize.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön