Avea Fatura Sorunu!

Umut G. |

Yaklaşık 4 senedir Avea faturalı hat abonesiyim. Geçen ay taahhütüm bitti ve müşteri hizmetleri faturamın 55 TL olduğunu söyledi, indirim istediğimde veremeyeceklerini söylediler, 0,5 MB ile çeken internet ve telefonum açık olduğu halde kapalı gözükme sorununa rağmen 55 TL talep edebiliyor ya Avea helal olsun. Twitter ile Avea desteğe 2 tane tweet attım hiçbir şekilde geri dönüş olmadı. Avea bu kadar yıllık sadık müşterisini bu kadar rahat harcıyorsa benimde diyeceğim bir şey yok bu sorun çözülmezse en kısa zamanda Avea'dan numaramı taşıyacağım ve bir daha Avea'ya asla geçmeyeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut G.
  28 Ekim
  15:13

  aradılar ve hiç bir çözüm sunmadılar neyse yapacak birşey yok

 • 28 Ekim
  14:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Ekim
  16:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş