Avea Fatura Şişirme Oyunları!

Gökmen B. |

Avea faturalı hattımdan iznim ve bilgim dahilinde olmadan 447860015000 numarasına bir sürü ücretli SMS gönderdiğimi güncel fatura detayından gördüm. Şoka uğradım adeta! Ödemem gereken fatura bu sayede 3 katına çıkartılmış! Bu nasıl olur diye 500 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayarak görüştüğüm bayan müşteri temsilcisi "iPhone telefon mu kullanıyorsunuz"diye sordu "evet"yanıtını verdiğimde bunun normal olduğunu ve kullanıcı hatası dedi ve devrelerim tamamen gitti. Avea telefon markasına göre müşterilerine özel muamele yapıyor sanırım? Tarifemde ücretsiz SMS ve İnternet varken nasıl oluyor da faturama ücretli SMS olarak yansıyor? İnsan kandırmada son noktadasınız koca firma ayıp vallahi!

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  11:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ekim
  16:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş