Avea Fatura Şikayetimle İlgilenmedi.

Fadime A. |

Avea'dan geçenlerde şikayetimi dile getirdim ama hiç kimse ilgilenmedi. Benim faturam 28 tl'likti sözde ama hiç bir zaman 28 gelmedi. Dakikalarımı hiç geçmememe rağmen hep 35 geliyordu neyse diyordum ama 2 ay önce 83 milyon gelip de defalarca arayıp da bani bir türlü müşteri temsilcisi bağlamamaları sinir bozucu niye bağlanmaz. Bu müşteri temsilcisi tabii suçlular verecek cevapları yok. Avea benim arkadaşlarıma da aynısını yapmışlar. İsterseniz isimlerini bile yazayım da onları da araştırın bende ödemedim kapandı şimdi de her ay konuşmadığıma rağmen taahhüt verdiğim için 35 tl yazıyorlar daha sonra da mahkemeye verirler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  15:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.08.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ağustos
  08:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri