30 Aralık 2013

Avea Fatura Otomatik Ödeme Sorunu!

Avea Jet 4 Gb 1 yıl taahhütlü internet kullanıcısıyım. Ben bu paketi alırken faturanız sabit 20 TL gelecek denildi ve birde otomatik ödeme verdim bayiden. İlk ay fatura 15,5 TL geldi. İkinci ay 20 TL geldi daha şükürler olsun diğer dönemlerde farklı ücretler geldi. Birde çok enterasan bir olayla karşı karşıya geldim.

Faturam otomatik ödemede olmasına rağmen faturam ödenmemiş olup 1 hafta akıbetinte hattım kullanmaya kısıtlanmıştır. Müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetleri profosenelce suçu bankama yıkarak, olayı geçiştirdiler ama ben bankamla görüştüm bize böyle bir talep bulunulmadı bulunulsa biz ödemeyi gerçekleştirdik. Bir sonraki faturamda da aynı sorunu yaşadım. Halen mağduriyetim var.

Yunus 158 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Yunus 30 Aralık 2013

    avea ne hikmetse beni yine aradı yine söylediler ki bankanızda sorun var devlet vergi alıyor suç bizde yok bizler mahsumuz. sorun bizde değil siz gidin sorunu başka bşr yerde arayın!!! avea ben sizden sizin aldatıcı reklamlarızdan şikayetçiyim bana data hattını satarken bayiniz size 20 liradan fazla fatura gelmez dediler geldi ne olacak şimdi size soruyorum dürüst olalım şeffaf olalım.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön