Avea Fatura Ödeme Sorunu!

Tc Deren A. |

10 ağustos 10 eylül dönemine ait 113.00 TL faturamı mükerrer ödeme (fatura ödeme noktası) aracılığıyla yatırdım. Bir kaç gün sonrasında Avea merkezden arandım ve taahhüt vermem karşılığında 75 TL indirim alacağım belirtildi. Bende benimle görüşen görevli arkadaşa zaten hali hazırda ödemiş bulunduğumu bildirdim, arkadaşın bana verdiği bilgi fatura ödeme noktalarının faturanın son ödeme tarihinde yatırdıkları doğrultusundaydı. 8 ekim son ödemeli faturam ödenmemiş ve benim 75 TL'lik indirimim uygulanıp geriye kalan 38 TL'lik kısmı ise otomatik ödeme yoluyla kredi kartımdan alınmıştır. Müşteri temsilcilerle defalarca görüşmeme rağmen bana fatura ödeme noktası ile ilgili bir ödeme olmadığıdır.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  14:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.11.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Kasım
  16:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Tc Deren A.
  04 Kasım
  15:53

  email adresim değişti dolayısıyla eski mailimi kayvettim