Avea Fatura Ödeme Sistemindeki Sorun Yüzünden Mağdur Oldum!

Kenan Ç. |

Avea'nın 9333 fatura bilgilendirme ve ödeme servisini arayarak fatura işlemi yapıyordum bir sorun çıkmamıştı şimdiye kadar fakat 1 haftadır ödeme işlemi için sisteme girdiğimde bana 4 gün sonra ödeyebilirsiniz dedi. Bir baktım ödenmemiş faturanızda dolayı dış aramaya kapanmış. Tekrar 9333'ü aradım gene aynı 4 -3 gün sonra yatırabilirsiniz. 500 müşteri hizmetlerini aradım söylemek için faturayı ödedim. Allah aşkına ne yapamaya çalışıyor Avea? Karar verdim operatörümü değiştireceğim olmaz milleti mağdur etmeye hakları yok.

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan Ç.
  17 Mart
  23:16

  aradılar fakat cözmedıler kalıtelı degıldi müşteri hizmetleri

 • Kenan Ç.
  17 Mart
  23:11

  tekrar aradım sorunu çözmekden bi haberler kalıteli müşteri hizmetinde çalışan yok

 • 13 Mart
  12:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Kenan Ç.
  13 Mart
  12:28

  aradılar beni neymiş efendim bilgilendirme sorunu çözmediler mantıga bakarmısınız 933 servislerininn hatasını bana mal edıyorlar arayan müşteri hizmetlerıde yardım etmedi avea yı tavsıye etmeyecek 2 hattımıda ıptal ettırecegım

 • 12 Mart
  11:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş