Avea Fatura Ödeme Sıkıntısı!

Ercan A. |

1 yılı aşkın bir süredir Avea faturalı hat kullanıcısıyım, Avea ya geçtiğim ilk aylarda sorunsuz bir şekilde internet üzerinden faturamı yatırabiliyordum. Lakin son 6-7 aydır internet üzerinden fatura ödeme işleminde maalesef başarılı olamıyorum. Her deneme yaptığımda "ödemeniz geçekleştirilemedi lütfen bankanızla irtibata geçiniz" uyarısı ile karşılaştım.

Bankayı (CİTİBANK) aradığımda onlardan kaynaklanan herhangi bir sorun olmadığını, kartımın limiti olduğunu ve her türlü internet kullanımına açık olduğunu belirttiler defalarca (ki aynı kart ile ev internetimi, ev telefonumu ve internet üzerinden bir takım alışverişimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorum). Neden acaba?

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  14:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Nisan
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş