Avea Fatura Konusunda Yardımcı Olmadı!

Gökhan A. |

Yaklaşık 8 ay öncesinde tarifeme ek 40 TL karşılığında cep telefonu aldım. Konuşma için paketteki konuşma süresi yetersiz olduğu için başka tarifeye geçtim. Avea online işlemlerde 726 TL'lik fatura gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri telefon taahhüdünün bozulduğunu , gerekçe olarak da tarife değişikliği yapıldığını söylediler.

Ancak ben sadece tarifeyi değiştirdim, telefon kampanyasını asla iptal ettirmediğimi , böyle olursa faturayı ödeyemeyeceğimi söyledim . Gerekirse eski tarifeme geri döneyim dedim. Ama yapabilecekleri bir şey olmadığını, taksite bağlayabileceklerini söylediler. Fatura henüz kesilmedi. Bu konu hakkında Avea'dan mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  09:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Haziran
  15:07

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş