Avea Fatura Kesim Tarihini Geçirip İlave Ücret Yansıttı!

Mahmut A. |

2 Avea hattı sahibiyim. Faturalı hat tarifelerinin eski kullanıcılara adaletsiz olması nedeniyle faturasız hatta geçip beğendiğim bir paketi kullanmak istedim.

Fatura kesim tarihinden 5 gün önce başvurumu çağrı merkezine yaptım.En geç 48 saat içerisinde geçişin yapılacağını bildirdiler. Kesim tarihi her ayın 23 ü. Ve ayın 23 üne girdik. 00:01 de online işlem merkezinde bir sonraki dönem borcu aktif oldu. Hala daha geçiş ile ilgili bir gelişme olmadı.

Gerekli değişikliğin fatura kesim tarihi yakın iken yapılmaması bana Avea'nın bir fatura ücretinin daha peşinde olduğunu düşündürdü.

Avea yetkililerinin bir sonraki fatura dönem ücreti almayacağına dair bir garanti vermelerini istiyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Aralık
  16:22

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.10.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ekim
  16:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş