Avea Fatura Kesim Tarihini Değiştirmiyor!

Ebru U. |

21 şubat 2014'te hattımı Avea'ya taşıdım. Bugün gelen mesajda faturamın 10 şubatta kesileceğini bildirdiniz. 17 günlük kullanım için 1 aylık paket tutarını ödememem gerektiği için, Avea müşteri hizmetlerini arayarak fatura kesim tarihimin ayın 20'si yapılmasını talep ettim. Talebime olumlu cevap verilmedi. Avea müşteri hizmetlerinin ilgilenerek fatura kesim tarihimin ayın 20'si yapıldıktan sonra 1 aylık fatura ücretini tarafımdan tahsil etmesini rica ederim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  14:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Şubat
  10:23

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş