Avea Fatura İptali!

Cihan A. |

Avea Sözleşmem bulunmuyor, hiç bir imza atmadım, bir önceki şikayetimde Avea tarafından şikayetime istinaden anlamsız ve konunun dışında yanıt dönülmüştür. Üstelik istenilen dilekçe ve kimlik fotokopisini gönderdim, Avea çağrı merkezini aradım sözleşmem olduğunu imza attığımı beyan ediyorlar, Almadığım görmediğim sözleşmeye nasıl imza atabilirim ?

Şuanda bayinizin yüzünden yaklaşık 4 aydır faturamın iptali için kurumunuzla görüşmekteyim hiçbir şekilde ilerleyemedik, biraz olsa müşterilerinizin isteklerine cevap verebilseniz çok iyi olacaktır. Bayileriniz müşterilerinizi yanıltmakla kalmıyor sanırım müşterilerinizin görmediği ve almadığı sözleşmelere imza atılıyor çok güzel..

Etiketler :

Personel Davranışı Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Nisan
  11:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş