Avea Fatura İndirimi!

Esra D. |

0553 481 *** numaram. Her ay 70-80 TL fatura ödemekteyim. Annemi kaybettiğimden dolayı bu ay faturam 170 tl geldi. Avea benden on ödeme talebi bulundu ama ben daha önce Avea ile bu on ödeme olayı ile ilgili sorun yaşamış ve Vodafone geçmiş bir aboneydim. Vodafone kullanırken Avea tarafından aranıp ikna edilip Avea geçirildim.

Benden istenen ön ödeme talebini reddettim. hattım kısıtlandı bende faturam çıktığında faturamı ödemek istediğimi söyledim ve faturamla ilgili bilgi almak ve hat iptali için 501*** nolu bayinize gittiğimde kendileri beni kaybetmek istemediğini bu yüzden faturamda Avea da 12 ay kalma sözümle 100 tllik bir indirim yaptılar hala bu indirim gerçekleşmedi.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  13:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Mayıs
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş