04 Eylül 2013

Avea Fatura Göndermeye Devam Ediyor!

10.08.2013 tarihinde Avea'dan Vodafone'a cep telefonumu numaramı taşıdım ve hattımı Vodafone'a geçirdim. Önceden 1 yıl taahhüt ederek Avea Seç Kampanyası olarak kullandığım hattımın 1 yıllık taahhüt süresi doldurduktan sonra hattımı Vodafone'a taşıdım.

Ancak hattımı taşıdığım bu tarihten sonra söz konusu cep telefonu numarama hattımı değiştirdiğim halde Avea' dan 64,32 TL tutarında Son ödeme tarihi 17.09.2013 olan bir fatura görünmektedir.

Avea tarafından yukarıda belirtilen faturanın hat değişikliği sebebiyle yanlış gönderilmiştir. Yanlışlığın en kısa sürede Avea GSM operatörü tarafından düzeltilmesini istiyorum.

Hüseyin 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön