06 Mayıs 2013

Avea Fatura Düzeltmesi!

Yurtdışında 90 dk paketi almama rağmen gelen faturada yanlış hesaplama var.Ayrıntılı faturayı incelediğimde 86 dk 32 sn görüşmüşüm.Paket haricinde ise 3 dk 31 sn bir görüşme var.Bunların haricinde ise AVEA ile 10 dk 57 sn görüşmem olmuş.Tüm bunların sonucunda toplam 101 dk görüşmem var.

Döndüğümde 321 tl fatura ile karşılaşınca şoke oldum ve müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme sonunda sizin almış olduğunuz 90 dklık paket sistemde 80 dk olarak görülmüş bundan dolayı 52 tl geri ödeme yapılacağı söylendi. Ben hala 90 dk geçmediğimi söylüyorum ama AVEA önce faturayı öde sonra faturaya bakarız diyor. Ben ikinci şikayeti 1-1352397***** numarayla açtım fakat AVEA hala bakmamaya ısrar ediyor.

Ali 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa sms gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ali 08 Mayıs 2013

    İncelemelere yaklaşık 1 hafta önce başladınız ama maalesef kimse benim beyanlarımı ciddiye almadığı için sizin yalan yanlış göndermiş olduğunuz faturayı zorla ödetmeye çalışıyorsunuz.1 haftadır 3 tane şikayet kaydı açtırdım ama hala benim anlattığımı dinleyen yok.Yurtdışındayken almış olduğum 90 dakikalık paket içinden 86 dakika konuştum 4 dakika paket harıcı ve yaklaış 11 dakika AVEA müşteri temsilciliği ile konuştum.Tüm bu rakamlarıda bana gönderdiğiniz ayrıntılı faturadan toplayarak söylüyorum.Fakat siz ısrarla 111 dakika konuştuğumu söylüyorsunuz nereden çıkarıyorsunuz bunu anlamıyorum kimsede anlatmıyor bana.Çıldırmak üzereyim bu kadar haksızlık yapılmazki müşteriye. Buradan böyle yok gerekli inceleme yapıldı yok çağrı merkezimizi arayın diyerek cevapmı verdiğinizi zannediyorsunuz.Ben sırf sizin o müşteri temsilcilerinize laf anlatabilmek için yaklaşık 45 dakika konuştum bunun hesabını kim verecek peki.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön