Avea Fatura Bilgisi Verilmedi Hattım Kapatıldı!

Serkan Ç. |

Geçen ay Avea'nın mobil internetini aldım. Fatura kesimini cep telefonumun ki gibi diye düşünüyordum ve eve fatura gelecek diye bekliyordum ama dün bir baktım netim kesilmiş müşteri hizmetlerini aradığımda bana postaneye sorun dendi. Ben neden postaneye soracakmışım. Benim 3 adet aktif Avea hattım var ve daha ilk faturam geliyor. Neden böyle bir faturanız var ödeme yapmazsanız hattınız kapanacak gibi bir mesaj atılmadı. Reklam mesajlarını sınırsızca atarken bir bilgi mesajı gönderilmedi. Şimdi siz diğer faturada birde hattınız kapandı açıldı diye ek parada isterseniz.

Etiketler :

Bilgilendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  11:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Serkan Ç.
  11 Temmuz
  10:25

  Hala bir dönüş bekliyorum.

 • 09 Temmuz
  16:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş