Avea Fatura Bilgilendirmesi!

Bilge Ö. |

Bundan 6 ay evvel İzmir 300 tarife paketi satın aldım ve satın alınan bayideki satış danışmanı sms hakkımın 1 sene boyunca devam edeceği bilgisini verdi. Bugün öğlen saatlerinde telefonuma gelen mesajda hattımın kısıtlanmaması için 260 TL ödemem gerektiğini yazıyordu.

Avea müşteri hizmetlerini arayarak bu durumun neden kaynaklığını öğrenmek istedim, konuştuğum çalışanlar bana doğru düzgün bilgi veremedi sms ücreti dedi. Benim hattımda zaten sms tanımlı olduğunu söylediğimde bilmiyorum diyerek cevap verdi. Paket bitiminde herhangi bir şekilde uyarılmadım. Avea müşteri hizmetleri yardımcı ve yönlendirici olmadı. Bu nedenle oluşacak faturanın iptalini talep ediyorum aksi taktirde Tüketici Mahkemesine gideceğim.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  09:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ağustos
  10:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş