Avea Fatura Ayrıntısı İçin Muhatap Bulamıyorum!

Mehmet Y. |

Avea hattı kullanıyorum.ağustos ayında gelen 177.75 tl tutarında faturanın ayrıntısını öğrenebilmek için bir muhatap bulamadım. Makina beni anlamadı! Müşteri temsilcisine ulaşmak için ne kadar beklemek zorundayız acaba? Faturaya itiraz etme fırsatı bulabilecek miyim?

Etiketler :

Erişim Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  24 Ağustos
  18:55

  Şikayetimle ilgili kime ne bilgi verildi? Problemi devam ediyor,yine müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum, Avea'ya dert anlatmak ücretimi tabi, bu nasıl bir hizmettir?fatura yüksek geldi diyorum,cevap verildi deniyor benim haberim yok, Avea da konuşacak kimse yokmu, ben faturayı hiç aksatmıyorum lütfen, sizde en azından bir dinleyin,

 • 24 Ağustos
  13:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet Y.
  20 Ağustos
  23:18

  Kampanya dahilinde yaklaşık 140 tl fatura ödüyorum, neden 177 tl öğrenmek istiyorum,herhangi bir değişiklik bilgimiz yok.ayrıntı için 4441500 aradım dijital operatörden başka muhatap yok.

 • 20 Ağustos
  10:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş