Avea Fatura!

Melek G. |

Vergisiz ödemem gereken ücret 213.61 bana çıkarılan fatura tutarı ise 341.5 üstelik normal fatura bedelim 30 TL idi aştığımı söylediler, ancak yurt dışı konusması yapsam ancak bu tutar gelir! Üstelik nasıl bir vergi anlayışınız var merak ediyorum ve nasıl müşteri memnuniyetiniz olduğunu bilemiyorum. Zaten hat İstanbul içinde hiçbir noktada çekmiyor birde bu eklenince gerçekten kötü firmasınız en kısa sürede zaten operatör değişikliği yapacağım ancak bu durumla ilgilenmediğiniz takdirde başka yerlere başvuracağım kolay gelsin.

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  13:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Mayıs
  13:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş