Avea Fatura!

Gökhan B. |

Avea' dan bir hat aldım, 59 TL karşılığı sınırsız dendi ancak faturam 575 TL civarı geldi. İkinci ayda aynı şekilde yüksek bir rakam geldi. İtiraz ettim yapacak bir şey yok dediler, ödeyeceksiniz! Ödeyemedim avukata verdiler şuan tam 3.500 TL istiyor avukat.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  11:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Gökhan B.
  06 Mayıs
  11:12

  Yukarıda değerli müşterimiz ile başlayıp sanki çözüm üretiyor gibi görünmeğiniz lütfen sadece bu şikayetleri çözüyor gözükmek için bir yanılmaca bu itibar etmiyorum haklısınız demekle yerinip avukatın insafina birakiyorsunuz saatlerce boş konuşup haklısınız ama yapabileceğimiz bir şey yok diyorsunuz

 • 06 Mayıs
  09:58

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş