Avea Fahiş Ücretler!

Muhammet Ş. |

Yıllardır kullandığım Avea hattımı eşimin hediye olarak aldığı iphone cihaza takmama müteakip karıştırırken nedir ne değildir bilmeden safariyi ve itunes'u açtım,bir kaç kez başıma geldi bu durum kapadım ekranı.birazdan 28 tl bakiye bulunan telefonuma mesaj geldi kalan bakiye"2,5tl"
müşteri hizmetlerini de aramama rağmen yardımcı olunmadı.

Pakete dahil olmadığım içinmiş bu fahiş ücretin nedeni.normalde 1-2 tl'ye alacağım hizmeti 28tlye maletmişler bana. Yeni kullanıcıyım internet kullanmıyorum 1gb internet alayım bari dedim 9 tlye,ondan da yararlanamazmışım çünkü ben yanlışlıkla girip 28tl ye mal olan hatamla daha önce internet kullanmış olmuşum,pes Avea pes!!! Şikayetimin çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  13:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Şubat
  13:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş