Avea Fahiş Ücretlendirme Tam 172 Lira.

Uğur E. |

Avea kullandığım hat 270 dk'lık aşım yaptığım gerekçesiyle 172 liralık bir fatura kesildi. Üstelik Avea müşteri hizmetleri beni arayıp özür dileyip makul bir ücret göstermesi gerekirken 1 senelik taahhüt yapmam şartıyla 100 liralık indirime gidebileceğini söyledi.

Öğrenci olduğum için yeni geçeceğim 1 senelik tarife bile ayda 38 lira bütçemi zorluyor. Şikayetim fatura tutarının makul bir ücrete çekilmesi ve bir öğrencinin ödeyebileceği bir tarife çok mu bana?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  15:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Uğur E.
  30 Eylül
  22:16

  Şikayetime karşılık olumsuz bir cevapta bulunulmuştur.Kesinlikle bir çözüm üretilemedi.

 • 23 Eylül
  15:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş