Avea Fahiş İnternet Ücreti Alıyor!

Ahmet E. |

Eşimin cebinden sadece 54 mb internet kullanılmış. Bunun için faturama ekstra 99 tl ücret aldılar.Bunca yıllık internet kullanıcısıyım bu kadar fahiş bir ücret görmedim.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet E.
  26 Şubat
  09:12

  Aktarulan bilgi aveanin fahis ucreti nasil aldigini aciklamaktan ote bir cevap degil. Avea 54 mb icin benden 99 tl ucret aldi.

 • 26 Şubat
  08:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet E.
  11 Şubat
  10:43

  Bugun sagolsun avea musteri hizmetleri aradı burada yazdığım şikayet üzerine " müşteri hizmetlerine itiraz edince bana dönüş yapmamışlardı" faturada yanlış bişey olmadığını 50 mb internet için 99 tl nin normal olduğunu söyleyip bişey yapamayacaklarını " benim anladığım paşa paşa ödemekten başka çarem olmadığı " söylediler..
  Avea ya güvenmiyorum bir anlık boşluğunuzu bekliyor ki faturayı şişirmek için
  Aveanın fahiş fiyatlarından hala şikayetçiyim bana 50 mb= 99 tl yi açıklayacam hiç bir kurum olamaz.

 • 10 Şubat
  10:48

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş