Avea Fahiş İnternet Ücreti!

Bünyamin K. |

Avea'dan internet kullanmak bir hatadır demiyorum. Çünkü hata kelimesi bunu tarif etmek için kifayetsiz kalıyor. Zamanında aldığım 1 GB internet paketini iptal ettirmiştim ve telefonumu ınternete kapattırmıştım. Sonra 1 GB internet paketine altı ay boyunca aylık 9. 5 tl ye abone oldum.

O arada nasıl becerdilerse internet paketimi aktif etmemiş, birkaç gün sonra aktif etmişler. O zaman aralığında kullandığım 54 Mb internet için ise 99 tl gibi ancak Avea'da rastlanabilecek bir fatura çıkarmışlar.

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mart
  16:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Mart
  09:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş