Avea Fahiş Fatura!

Alper B. |

İlk çıktığı günden beri Avea kullanıyorum hatta o zamanlar Aria'mıydı neydi.Geçen ayın faturasını görünce şok oldum 175,00 TL faturadan bahsediliyor. Bu fatura tutarının GPS
kullanımından dolayı olduğunu okudum faturadan.

Bana ne uyarı mesajı nede bilgilendirme mesajı geldi,hiçbir şekilde uyarılmadım. İnternetin bile aylık ücreti 40-50 TL iken bu kadar fahiş fatura ücretinin GPS kullanımından kaynaklı olduğunu kabul etmiyorum.Birkaç kez daha başıma geldi.Bir daha yaşamak istemiyorum.

Faturamı ödeyip ilk fırsatta eşimle Avea’yı terk edeceğiz.Aylık internet aboneliği 9 TL. Abone olmazsak Allah ne verdiyse faturaya eklemek hiç etik değil.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  15:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Haziran
  10:19

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş