Avea Eyüp'te Şebeke Sıkıntısı Var!

Mehmet A. |

İki hafta evvel Avea Jet aldım. Fakat bulunduğum Eyüp ilçesinde çok kötü çekiyor ve müşteri olarak hiç memnun değilim. İade etmek istediğimi söyledim çünkü kullanırken performansından ve gelgitlerinden dolayı çok sıkıntı çekiyorum Müşteri temsilcileri çok kötü davrandı. Avea'da Toplam Kalite Yönetimi uygulanmıyor ve müşteri memnuniyeti açısından çok kötü. Hizmeti kullanamıyorum diyecek kadar kötü ve beni mutsuz ediyor.

Sikayetvar. com'dan yaptığımız şikayetleri dikkate almıyorlar, baştan savma, sonuca götürmeyen cevaplar veriyorlar. Avea JET i memnun olmadığımdan kapattırmak istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  13:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Eylül
  10:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş