Avea Extra Ücret Alıyor

Hıdır Ö. |

Avea bağlı bulunduğum avea gsm operatörü ile taahhütüm mayıs ayı sonunda bittiği için avea tarafından arandım yeni bi tarife sundular fakat değişmek istemedim. Yeni tarife almadığım takdirde aylık ücretimin değişmiçeği söylendi fakat avea benden 17 tl extra ücret aldı . Temmuz ayında iken geçmiş ayın(haziran ayı) faturasından 17 tl düşülçeği söylendi. Fakat ağustois ayına yansıcak olan temmuz aynın faturasında bi değişiklik yapılmıçağını söylediler. yani 2 tane +17 tl ücretin biri iptal olucak diğeri ise olmucağını belirttiler. Çağrı merkezindeki avea personelinin hatasını ben cebimden 17 tl olarak ödemek istemiyorum!

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hıdır Ö.
  08 Ağustos
  06:21

  kendim aveadan vodafone geçtim şu an memnunum. Ailemdeki herkezin taahütü biter bitmez onlarıda vodafoneye taşıyacağım...

 • Hıdır Ö.
  01 Ağustos
  01:36

  otomatik cevap göndererek dalga geçmeyin... En az 3 saatlik çağrı merkezinizle görüşme yaptıım.Personelleriniz "ilk görüşme" dışında hiç bir personeliniz konuşmayı dahi bilmiyor!

 • 31 Temmuz
  15:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş