Avea Evimde Çekmiyor.

Volkan K. |

Yalova Armutlu'da ikamet ediyor ve çalışıyorum emlak üzerine iş yerim var ve sürekli iletişimde olmam gerekiyor. Aynı şekilde telefonum ikamet ettiğim evimde de çekmiyor genel olarak sadece belirli cadde ve sokaklarda çekiyor. Ne paketimizde ki interneti ne de konuşma dakikalarını rahat bir şekilde kullanamıyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan K.
  27 Şubat
  13:33

  Evet şirketleri de birleştirdiniz şimdi bence artık tüm baz istasyonlarını güncelleme vakti değil mi. Yalova Armutlu genelinde tüm cep telefon modellerinde Avea özellikle 3G çok kötü! Lütfen bu durumla ilgilenin sizlerden vazgeçmeyelim!

 • 17 Temmuz
  16:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Temmuz
  13:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş