Avea Eve Yollanan Faturadan Para İstiyor!

Ömer A. |

Avea eski müşterilerindenim ve ilk kez böyle bir şey başıma geldi. Şimdi hiç bir büyük şirkette eve yollanan faturalarda para istenmedi. Sabah Avea müşteri hizmetleri aradı zoraki e-mail, fatura gönderelim dediler. Aksi halde 57 krş faturaya yansırmış böyle şey olmaz zaten tekrar aradım böyle olmaz dedi müşteri hizmetleri ama faturama bağlılık indirimi %25-%50 gibi indirim istiyorum. Geçmiş yıllarda sizin tarafınızdan müşteri memnuniyeti adına aldığım indirimi istiyorum. Lütfen ilgili birim arasın; çözüm üretemeyin aramasın.BTK'ya yazmak istemiyorum.!

Etiketler :

Fatura Gönderimi Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer A.
  04 Nisan
  20:18

  AYNI RUTİN SÖZLER VE ÇÖZÜM YOK HERKESE İNDİRİM VAR
  VE İNTERNET ACAYİP YAVAŞ EN YAKIN ZAMANDA TURKCELL GEÇİCEM.!!

 • Ömer A.
  04 Nisan
  20:16

  ÇÖZÜM YOK STANDART KONUŞMALAR VE YAVAŞ İNTERNET
  BİR KAÇ GÜNE TURKCELL GEÇİCEM.!

 • 02 Nisan
  16:04

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Nisan
  13:45

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş