Avea Eşsiz Tarife İle İlgili Kendi Sayfalarında Yeterli Bilgi Bulunmaması!

Süleyman Ö. |

05.07.2015 tarihinde 500 müşteri hizmetlerinin arayarak tabi ki buna da 41,879 kuruş ücret ödeyerek tarifeyi kendi sayfalarında yayınladıkları eşsiz tarifeye geçmek istediğimi söyledim. Müşteri hizmetlerindeki arkadaş çok sert bir ses tonu ile 5000 kişi kota olduğunu bunun da dolduğunu söyledi.

Bende şu an sitede kendi sayfalarında olduğumu ve bu tarifenin kendi internet sayfasında yayınladıkları sayfada de ya da başka bir yerde yazmadığını söylememe rağmen kendi önündeki sistemde yazdığını iddia etti. Ben faturalı hat kullanıcısı olarak şuan mağdur ediliyorum. Müşteri olarak ben sitede gördüğüme inanırım orada ise ne 5000 kişi hakkında bilgi var ne de bu kotanın dolduğu hakkında.

Etiketler :

Web Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman Ö.
  10 Temmuz
  12:46

  Avea Genel Müdürlüğünden Arandım Fakat Nedense Hala Beni Anlamak İstemiyorsunuz. Gerekli Bilgilendirme Yapıldı Demek Geçiştirmekse Eğer Haklısınız Geçiştirildik. Ben Hala Eşsiz Tarifeye Geçemedim. BTK ve Şikayet Var Sitesine Şikayet Etmeme Rağmen Pişkinlik İle Sadece İnternet Sayfasını Güncellediniz. Ben Yine Mağdurum Yine Mağdurum. Kısacası Kendinizi Kurtardınız Fakat Müşterilerinize Hiç Ama Hiç değer vermiyorsunuz.

  Kısacası Arkadaşlar Avea kullandığım İçin Ve Avea'dan Cihaz Aldığım İçin çok ama çok pişmanım. Keşke zamanı geri alsam ve Avea ya hiç ama hiç bulaşmasaydım.

  Bu Mesajı Okuyan Arkadaşlar lütfen;
  --avea'ya bulaşmayın varsa hattınız geçiş yapın yeter artık!

 • 09 Temmuz
  09:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Süleyman Ö.
  08 Temmuz
  17:44

  Avea Genel Müdürlüğünden Aradım Fakat Sadece Bu Bir Geçiştirme Konuşmasıydı. Çünkü Tarifem Hala Aynı ve Değişmedi. Burada Ben Birçok Şikayet Okudum İndirim Yaptılar Beni Tarifeye Geçirdiler Problemimi Çözdüler Diye Ama Emin Olun Tamamı Yalan... Bana 70-80 liralık tarife öneriyorlar 24,5 TL'ye verdikleri tarife varken. Kotayı Kaldıralım Diyeceklerine Fazla Ücretle Fazla Dakika ve Mesaj Hakkı Yapın Diyorlar Sanki Biz Bilmiyormuşuz Gibi. Yazık Avea Yazık.

 • 07 Temmuz
  09:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş