Avea Eşsiz Tarife 24 Değil 35 TL!

Ayseren G. |

İki ay önce Avea eşsiz tarifeye V** geçtim. Eşsiz tarifenin 24 TL olduğu ilan edildi. Lakin iki aydır eşsiz tarifeden faturam gelmemektedir. Yok neymiş gönderdikleri mesajı onaylamamışım. Oysaki Avea'ya geçtiğimde eşsiz tarifeye geçtiğime dair elimde sözleşme bulunmaktadır. Faturamın 35 TL geleceği Avea iletişim merkezi tarafından söylenmektedir. 24 TL ilan ET, yok mesaj onaylamadın 35 TL öde. Ayrıca şikayetimi sözleşme yaptığım bayiye yapacakmışım. Bayii Ankara'da ben İstanbul'dayım. Şimdi buraya yazıyorum Ne olacak yani. Bu konularla ilgili şikayetçiyim. Sorunun en kısa zamanda çözülmesini ve tarafıma bilgi verilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  12:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Ekim
  10:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş