Avea Esnaf 3000 Tarifesi Şifre Kartı Verilmedi.

Ali Azra K. |

2 y önce Avea esnaf tarifesine numara taşıdım. Şifre kart verilmedi aynı zamanda bilgilendirilmediğimi faturalar 58 TL ve 64 TL gelince öğrendim. Müşteri hizmetlerini aradığında bir şey yapamayacaklarını 1 yıl boyunca 70 TL'den fatura ödemem gerektiğini söyledi. 15 yıllık mağaza müdürüyüm saf yerine konuldum şifre kart verilmediği için mağdur oldum. Samsun Piazza Avea şubesinin hatasını ben ödeyecekmişim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  14:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Mayıs
  13:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş