Avea Eski ve Yeni Müşteri Haksızlığı!

Ercan B. |

Bugün Avea müşteri hizmetlerini arayıp "Büyük Fırsat 2gb" tarifesinden yararlanmak istediğimi söyledim. Yıllardır Avea müşterisiyim bana 30 TL'lik yeni hat alırsam 27 TL olduğu söylendi. Mevcut müşterine, size hali hazırda para kazandıran müşteriye pahalı ürün satarak yükselme politikası da nedir Allah aşkına?

Zorla hattını başka operatöre taşı ya da yeni hat al demektir bu. Bu Avea'dan kaçıncı şikayetim! Şuandan itibaren bana ait olan 2 hattımı ve ailemin hatlarını bir daha dönmemek üzere başka operatöre taşıyorum. Bundan böyle herkese bu saçmalığı anlatarak mevcut müşteri nasıl mağdur edilir anlatacağım

Etiketler :

Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan B.
  15 Ekim
  16:12

  Bana gerekli hiçbir bilgilendirme Maili gelmemiştir. Sadece Avea çok cazip fırsatlarla müşterilerimizin karsısına cıkmaktadır. Kampanyalarımız www.avea.com.tr adresındedir diye hala içinde reklam olan yazılar atıyosunuz. Yazık ya. Resmen dalga geçtiniz benimle şuan!

 • Ercan B.
  13 Ekim
  14:06

  Müşteri hizmetlerini arayın diye mesaj yoluyosunuz. Dalga mı geçiyosunuz siz? Ben hattımı taşıma işlemini başlatmışım kontör yükler miyim sizce? Ayrıca siz arayın beni bir zahmet! Ben yeterince para ödedim size...

 • 13 Ekim
  13:51

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ekim
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş