Avea Eski Numaramı Tekrar İstiyorum.

Canan A. |

Avea müşterisi A... O. gibi ben de aynı hataya düşmüş, online hizmetleri tanıma aşamasında karıştırırken, numaramın değişmesi felaketine uğramıştım. Bu hataya düşer düşmez müşteri yetkililerini arayıp durumu düzeltmeleri ricasında bulunmuş fakat bunun olamayacağı cevabını almıştım.

Şimdi önümde emsal teşkil eden A... O. isimli müşteri olunca aynı hassasiyetin bana da gösterilmesini talep ediyor hızla sonuca ulaşacağı konusunda hiçbir engel göremiyorum. Zorla verilmiş bir numaranın beğenilmemesi sonucu 2 kere daha numara değiştirip üstüne ücret ödemekte cabası. Hızla çözüm bulması konusunda rica da bulunuyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  13:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Mayıs
  12:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş