Avea Eski Müşteriye Daha Fazla Ödetme!

Gürkan K. |

Ben uzun zamandan beri Avea hattını kullanıyorum faturalı olarak. benim şikayetim Avea içinde başka tarifeye geçeceğim ama başka operatörden gelenlere daha ucuza veriyorlar. uzun zamandan beri Avea'yı kullanmama rağmen bize daha fazla ödetmeye çalışıyorsunuz. Aynı hattı kullanacağız ben daha fazla ödeyeceğim şimdi bende diğer operatörlere bakıyorum uygun gelen hangisiyse ona geçeceğim, tabii benim 2 adet faturalı hattım ve 1 adet kontörlü hat var. şimdi hepsini değiştireceğim.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  13:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Mayıs
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş