10 Eylül 2013

Avea Eski Abonelere Haksızlık Yapıyor!

3 seneden uzun süredir Avea müşterisiyim ve Avea kamu hattı kullanmakla beraber ödenmemiş 1 tek faturam dahi bulunmamakta. 39 TL'lik 1000 dakika her yöne konuşma haricinde extralarla birlikte yaklaşık her ay 50 TL fatura ödemem mevcut.

Reklamlarında 49 TL'ye 1gb internet ve 1000 dakika her yöne + akıllı telefon hepsi 49 TL olan kampanyalarından yararlanmak istedim. Ama bu kampanyanın yeni geçiş yapan abonelere özel olduğu benim ise 49 TL'lik kampanya şartlarından yaklaşık 80 TL ödeyerek faydalanabileceğimi bildirdiler.

Faturasını düzenli ödeyen daimi müşterilerine yaptıkları haksızlıktan dolayı şikayetçiyim. Tepkimi de hatlarımı başka operatöre taşıyarak gösterdim.

Ömer 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ömer 13 Eylül 2013

    Tek suçu söz konusu öperatörde olup faturasını düzenli ödemek olan birçok arkadaşımla birlikte aynı haksızlıktan muzdarip olduğumuz için topluca operatör değiştik.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön