Avea Engellilerden Tarife Değişim Ücreti Alıyor.

Altan B. |

Avea'nın engelli tarifesine geçmek için belgelerimle bayisine gittiğimde 5tl tarife değiştirme ücreti aldılar. Avea sitesinde ücretsizdir yazmasına rağmen Avea tarife değişim ücreti alıyor,üstelik engelli vatandaşlardan bile!.Aradığımda sanki o bayiler kendi bayileri değilmiş gibi serbest piyasa var alırlar gibi keyfi bir cevapla karşılaştım.Engellilere pozitif ayrımcılık yapılması gerekirken Avea tam tersi davranıyor.Kestikleri ücreti iade etmelerini istiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Nisan
  12:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Nisan
  15:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş