Avea Engelli Bireyi Mağdur Etti

Ümit G. |

Avea Jet Modem Cihaza Sahibim. 18.10.2015 Tarihinde Avea Müşteri Hizmetlerini Aradım. Avea Teknik Destek Personeli Y*** Hanım Yetkileri Olmadığını, cihazın Sim Kilidini Kaldırmayacağını Söylemiştir. Imeı numarası ile birlikte müşteri hizmetlerinin cihazın sim kilidini kaldıracaklarını Avea Firması'nın Resmi Sitesinde Açıklamıştır. Avea Personeli Y*** Hanımdan Görevini Yapmadığı için Şikayetçiyim. Avea Firması Engelli Bireyi Mağdur Etmiştir. Ekran Görüntüsü Ektedir. Gerekli İşlemlerin Yapılıp Tarafıma Bilgi Verilmesini Arz Ederim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  13:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ümit G.
  19 Ekim
  16:09

  Avea müşteri hizmetleri personeli İ*** hanımı aradım. cihazın sim kilidini açmıyor. Avea engelli bireyi mağdur etmeye devam ediyor. şikayetçiyim.

 • 19 Ekim
  10:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş