Avea Ekstra Vergilendirme Yapıldı!

Ümit Ö. |

Avea kamu mega tarifesindeyim. 27 tl ücreti tarife ücreti yeni hat aldığım için vergi dahilinde 33 tl fatura 1 yıl boyunca taahhütlü fiyat. 6-7 ay 33 tl ödedim. Son iki ay ise faturama hat açılış ücreti diye ekstra vergilendirme yapıldı. Müşteri hizmetleriyle görüştüm hat açılış ücreti olduğunu hattı aldığım bayiyle iletişime geçmem gerektiğini söyledi. Hakkari'den aldım hattı nasıl bayiyle iletişime geçeceğimide bilmiyorum. En iyisi operatör değiştirmek galiba.

Etiketler :

Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  12:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.09.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Eylül
  10:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş