Avea Eksik Evrak Mesajı.

Fırat E. |

Farklı tarihlerde 3 aynı mesaj geldi ve içeriğinde eksik evraktan kaynaklı bilişim teknolojileri tarafından 1 Nisan'da hattımın kapatılacağı yazıyordu. Hat babamın adına ve kendi üzerime alamadığım için hattım kapandığında mağdur olmamak adına 30 Mart'ta gidip kendi adıma hat aldım.

Ancak babamın adına olan hat hala kapatılmadı ve sırf bu yüzden iki hattın faturasını ödemek zorunda kalacağım. Hat kapatılmayacak ise neden böyle bir mesaj gönderildi? Durumun incelenerek hattımın atılan mesaj doğrultusunda kapatılmasını aksi takdirde hat kapatılmayacak ise yeni aldığım hattı kapatacağımı belirteyim.

Etiketler :

Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  13:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Nisan
  15:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş