Avea Eksik Bilgilendirme Yüzünden Mağdur Oldum.

Özlem K. |

Almış olduğum hattın hem kontörlü hem faturalı tarife olduğu bilgisini bana vermeyen bayileriniz yüzünden hem fatura hem kontör yüklemek zorunda kalıyorum. Geçenlerde şikayet talebinde bulunduğum halde hiçbir şekilde dönüş sağlanmadı. Yine aynı sorunla karşı karşıyayım. Telefonum arama yapmıyor ve görüşmelerim bugün için iptal edilmiş durumda. Ben kimseyi arayamıyorum bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Giderilmediği takdirde kaçırdığım görüşmelere dönüş sağlayamadığımdan Avea hakkında yasal işlemlere başvuracağımı bildiririm.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mayıs
  17:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.05.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Mayıs
  09:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş