19 Şubat 2013

Avea Eksik Bilgilendirme Yapıldı!

1 yıl önce bana Avea hattı satılmıştı.Sözleşmede her ay 17 tl ücret geleceği yazılı.17 tl yerine ortalama 25tl. tahsil edilmiştir.Avea istediği zaman bize çeşitli yollarla ulaşabilmektedir.Kampanyanın bittiğine dair tarafıma sms gönderildiği söylendi ama gelmemiştir.

Kampanyanın bitmesi ile aramalarım normal olarak ücretlendirilmiş ve hatlarıma yüklü miktarda faturalar gelmesi sağlanmıştır.Ocak ayı faturalarım 0507593**** nolu hatta 249 tl, 0507593**** nolu hatta 118tl’dir. Şubat ayı faturaları da güncel bilgisinde ortalama 100’er tl’dir.

Eksik bilgilendirilmeden dolayı yanıltıldığımı düşünüyorum. Hatlarımın ikisi içinde fazladan alınan tüm tutarların tarafıma iadesini talep ediyorum.

Onur 915 Okunma

Cevaplar

 • Onur15 Mart 2013

  Yine aynı cevap, hep aynı cevap müşteri arandı bilgilendirildi. Bilgilendirdik dedikleri konu "biz size sms gönderdik" şeklinde. Yılın en iyi papağanı ödülü verilmeli bu şirkete.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Onur11 Mart 2013

  Daha önce söylediklerinin dışında şikayetim hakkında hiçbir tatmin edici bilgi vermedikleri gibi mağduriyetimi de çözmediler.

 • Onur25 Şubat 2013

  Sözleşmeyi sadece bana imzalatmışlar Avea'nın bir bayisi imzalamamış, sözleşmenin başlama tarihi yazmıyor. Kendilerindeki nüshası ile bendeki aynı değildir. Elemanlarını çalıştığımız yere gönderip kampanyadan yarım yamalak bahsedip alel acele imzalatıyorlar. Ben de kampanyadan faydalanmak için sözleşmeye dikkat edememişim. Halbuki prensipli bir şirket bu tür hataları yapmaz.( Sözleşme ektedir) Bu tür problemler nedeniyle hattıma yüklü miktarda faturalar yansıtılmıştır. Ücret iadesi talep ediyorum. Ocak ayı faturalarım 0507593**** nolu hatta 249 tl, 0507593**** nolu hatta 118tl’dir. Aldığım bu hatlar yaklaşık 600 tl fazla para ödememe sebep olmuştur.

 • Onur23 Şubat 2013

  Sözleşmeyi sadece bana imzalatmışlar Avea'nın bir bayisi imzalamamış, sözleşmenin başlama tarihi yazmıyor. Kendilerindeki nüshası ile bendeki aynı değildir. (Ekte) Avea istediği zaman bize çeşitli yollarla ulaşabilmektedir.Kampanyanın bittiğine dair tarafıma sms gönderildiği söylendi ama gelmemiştir. Aramalarım normal olarak ücretlendirilmiş ve hatlarıma yüklü miktarda faturalar gelmesi sağlanmıştır.Ocak ayı faturalarım 0507593**** nolu hatta 249 tl, 0507593**** nolu hatta 118tl’dir. Şubat ayı faturaları da güncel bilgisinde ortalama 100 tl’dir. Eksik bilgilendirilmeden dolayı yanıltıldığımı düşünüyorum. Hatlarımın ikisi içinde fazladan alınan tüm tutarların tarafıma iadesini talep ediyorum.

 • Onur23 Şubat 2013

  İstesikleri zaman ulaşabiliyorlar ama her ne hikmetse kampayanın bittiğini sms olarak gönderdiklerini söylüyorlar. Öyle bir sms gelmedi ve gelmeyecekte. Cevapta şu milyonlarca abonemiz var hepsini arayamayız. Bir ürün satacakları zaman arıyorlar ama. bu şikayetten sonra da ulaşabildiler. Avea'nın bana imzalattığı sözleşme yanlış en başta. Sadece bana imzalatıp elime tutuşturmuşlar. Ne bayinin kaşesi var ne imzası ne de ismi. Avea'nın çalışma biçim bu kadar işte. Bu nedenle diğer operatörlerin gerisindeler. Rekabette her zaman geride olacaklar.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön