21 Eylül 2013

Avea Eksik Bilgilendirme Sebebiyle Yüksek Fatura Gönderiyor!

Avea seç beğen al kamu tarifesinde taahhüt dolduğu için paketlerim iptal edilmiş ve ben aradığımda taahhüt bitse de tarifeyi kullanmaya devam edebileceğim söylendi.

Bunun üzerine ben de aynı koşullarda konuşma devam ettim. Fakat bugün güncel fatura sorguladığımda 391 TL olduğunu öğrendim.

Bu konuda müşteri hizmetlerini aradığımda ise fatura çıkmadan işlem yapamayacaklarını söylediler. Ayrıca beni hat kapatmaya yönlendirdiler. Bu mu müşteri memnuniyeti dedikleri?

Ramazan 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.09.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ramazan 23 Eylül 2013

    Herhangibir çözüme kavuşturamadilar hala...

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön