Avea Eksik Bilgilendirme İle Yüksek Fatura Şoku Yaşattı!

Mesut Y. |

Uluslararası dolaşımı açtırdığım zaman dışarıdan arandığında ekstra ücret kesilecek diye bilgi verilmedi. Faturayı görünce şok oldum benim anlamadığım bunlar bu bilgileri vermiyor sonra olan müşterilerine oluyor firma bu bilgiyi aktarması gerekirdi. Gerekli bilgiyi firmaya ilettik cevap beklenmektedir bilgi verilmedi. Konu hakkında bilgi verilmezse yada düzeltilmezse tüketici mahkemesine başvuru yapacağız.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  13:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.06.2014 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mesut Y.
  20 Haziran
  12:27

  Standart cevap gsm operötörleri hep aynı şeyi yapıyor inceleme başlatıldı denir ama inceleme falan yok hayali 15 gün sonra bizim bir hatamız yok sizden kaynaklı hata oluşmuş deniyor .Bende avupa şirketlerine bakıp türk şirketlerine ahhh çekiyorum ne zaman gerçek müşteri anlayışını benimseyecekler diye :(

 • 20 Haziran
  10:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş