Avea Ek Paket Alma Sorunu!

Orhan A. |

Fenercell Jet Modem ile 5 GB Aşımsız internet paketi kullanıyorum. Ve bu pakete ek olarak ayda 25 liraya 5 GB ek paket alabilme seçeneği var. Ben bu aya kadar her ay 1-2 kere bu ek paketten yararlandım. Bu ay bu ek paketi ilk defa almak istediğimde "Bir fatura döneminde en fazla 3 kere bu paketten alabilirsiniz" diye hata mesajı geliyor. Bu fatura döneminde ben hiç ek 5 GB almadım. Müşteri hizmetleri ile görüştüm yardımcı olamadılar ve bana 3 GB paket idarelik olarak sundular. Şu an bu paketim bitmek üzere ve ben 5 GB ek paket alabilir hale gelmek istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  08:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Orhan A.
  21 Mayıs
  09:41

  7 gün oldu. Basit bir sorunun çözümü için hala bekliyorum.

 • 14 Mayıs
  16:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş